Jdi na obsah Jdi na menu


Karneval ve školní družině 30.1.2019

Letošního karnevalu se zúčastnili všichni prvňáčci a druháci ze ŠD:-). Starší žáci to mnohdy pro svou pohodlnost vzdali. Kromě Toníka:-).

Některé děti si připravily opravdu krásnou předváděčku kostýmů s doprovodnou scénkou. Marek - "kosmonaut" letěl do vesmíru raketou, odkud nám do ŠD přivezl malého mimozemšťana a nějaké dobrůtky. Barča s Emmou - "námořnice" pluly lodí po moři a na ostrově vykopaly truhlu s pokladem, o který se rozdělily s ostatními dětmi. Kuba - "kouzelník" nám předvedl dvě opravdová kouzla. Vaneska s Deniskou - "čertice" četly z knihy hříchů a hříšníky strčily do pytlíku (např. zlobivého beránka, prolhanou myšku nebo neposlušného tátu Šmoulu). Eli - "bludička" číhala na pocestné a Elen -  "doktorka" nám ukázala obsah své brašny první pomoci.

Po vyhlášení nejlepších předváděček porotou (p. ředitel a pedagogové jednotlivých tříd) vypuklo karnevalové veselí, plné tance, her a soutěží. Nakonec nechyběla ani očekávaná tombola, kterou nám opravdu pečlivě nachystali rodiče. Tímto jim moc děkujeme za podporu:-).