Jdi na obsah Jdi na menu


Buďte v obraze - Mail List

11. 1. 2013
Vážení rodiče,
kvůli zvýšení informovanosti o akcích v naší škole jsme od 21. 2. 2011 zavedli na internetových stránkách školy tzv. MAIL LIST, který naleznete v levém sloupci pod počasím a statistikou.
 
Pokud chcete být informováni o blížících se akcích a důležitých událostech na svůj e-mail, stačí jen vyplnit Váš e-mail do bílého pruhu Mail listu a kliknout na ODESLAT. Vzápětí Vám přijde na Vámi uvedenou adresu potvrzovací e-mail, který jen odkliknete. Tím se dostanete do seznamu rodičů, kterým budou hromadně zasílány potřebné informace, a to z adresy: reditel@zstrebonin.cz.
 
Případné odhlášení z hromadné pošty je velice jednoduché. Stačí napsat znovu svůj e-mail do Mail listu, odeslat a potvrdit ve vaší poště přišedší odhlašovací odkaz. Druhá možnost je napsat na výše uvedený mail žádost o odhlášení z hromadné pošty a Váš kontakt bude odstraněn.
 
Zároveň upozorňuji, že na stránkách obce www.dolnitrebonin.cz již řadu měsíců funguje podobná služba s názvem: Mail Forum-nechte se informovat. Po přihlášení Vám budou zasílány mailem informace o blížících se kulturních, společenských a sportovních akcích v obci. Zde se s případnými dotazy obracejte na pracovníky OÚ.
 
Mgr. Jan Švec, ředitel školy